Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği gençlikle ilgili çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Birçok alanda başarısını ispatlamış TÜGVA, Bulancak’ta halka Barış Pınarı Harekatını sordu.

TÜGVA Bulancak Medya ve İletişim Koordinatörlüğü tarafından gerçekleştirilen Sokak Röportajında bu sefer Bulancak halkına Barış Pınarı Harekatı’nı sordu. Bulancak’ta vatandaşların Suriye sınırında Türk Ordumuz tarafından gerçekleştiren harekata tam destek verdiği, herkesin ordumuza koşulsuz güvendiği görülmektedir.

Sokak Röportajlarına önem verdiklerini ifade eden TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin “Bir yılı aşkın süredir TÜGVA Bulancak Medya olarak Sokak Röportajları gerçekleştiriyor. Her zaman önemli gündemleri bulduk ve halkımıza zorduk. TÜGVA Gençliği olarak böyle röportajlarla hem gençlerimizin duyarlılığını artırmak, onlara yeni yetenekler kazandırmak hem de Kadim bir halk olan Bulancak halkının nabzını kamuoyu ile paylaşmayı arzu ediyoruz. Son olarak Türkiye’nin Suriye Sınırında PKK, YPG, DEAŞ gibi her türlü terör örgütleri ile adeta haşere temizliği yapan şanlı Türk Ordumuzun yaptığı Barış Pınarı Harekatını Bulancak halkına sorduk. Gördük ki biz böyle milli beka meselelerin de Hep Birlikte Türkiye oluyoruz. Gencinden yaşlısına herkes tek yürek al bayrağın altında kenetleniyor. Rabbim ordumuzun, milletimizin, devletimizin yardımcısı olsun. Allah ordumuzu muzaffer eylesin.”

#BarışPınarıHarekatı #TÜGVA #Turkey