Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği yeni hizmet binasında misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Son olarak vakfa ziyaret gerçekleştiren Bulancak Belediye Başkanı Recep YAKAR, yapılan yenilikleri ve çalışmaları yerinde inceledi.

TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin ve ekibi tarafından karşılanan Bulancak Belediye Başkanı Recep YAKAR vakfı gezerek TÜGVA yönetimi ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Yapılan çalışmalar hakkında Başkan Yakar’a bilgi veren TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Göktekin “Dört yıldır Bulancak gençliğine hizmet vermenin, onlara proje üretmenin sorumluluğu içerisinde bugüne kadar yaptığınız katkı ve desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bulancak gençliğimiz sizlerle gurur duyuyor, özellikle yeni hizmet binamızın oluşmasında verdiğiniz emekten dolayı Bulancak gençliğimiz adına teşekkür ediyorum.” Dedi . Bulancak Kitap Kahve projelerinin 15 Mart 2021 itibariyle başlayacağını kaydeden Göktekin “İnşallah Bulancak Kitap Kahve projesi ile gençliğimize ders çalışıp, kitap okuyacakları, müzik dinleyecekleri keyifli bir mekan oluşturuyoruz. Şu anda Kitap Kahve malzemelerini temini noktasında çalışıyoruz.” dedi.

Başkan Yakar “Gençliğimize ilginizi takdirle takip ediyorum”

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar “Dört yıldır TÜGVA’nın Bulancak’ta gençliğe yönelik yürüttüğü projelere şahidiz. Güzel bir sinerji oluşturduğunu inancımız tamdır. Ancak daha çok çalışması, daha çok gayret etmesi gerekmektedir. Ulaşılmayan genç, çalınmayan kapı kalana kadar TÜGVA çalışmalarını artırarak devam etmelidir. Bizler yaptığınız her hayırlı projenin yanındayız. Bulancak gençliğimiz her şeyin en güzeline layıktır. Günün bu saatinde buranın açık olması, buralarda bu kadar gencin olması işinizi ciddiye aldığınızın göstergesidir. Bu duygu ve düşünceyle yeni Hizmet binanız size ve Bulancak gençliğine hayırlı uğurlu olsun. Rabbim çalışmalarınızın yardımcısı olsun” dedi.

Ziyaretin sonunda Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar ve TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin ve ekibi günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.