Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği Bulancak’ta faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Gençlik Buluşmaları kapsamında TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin, Bulancak Anadolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Pansiyonunda “Gençliğe Dair” konulu söyleşi gerçekleştirdi.

Okul Müdürü Turgut Hacınoğmanoğlu’nun selamlama konuşmalarının ardından BATEM’li gençlerle gençliği konuşan Göktekin, “TÜGVA olarak vakfımıza gelemeyen gençlerimizin ayağına biz gidiyoruz. Bu kapsamda Gençlik Buluşmalarını başlattık. BATEM bizim için önemli okul, Bulancak’a yaptığımız tüm projelere ilk kapılarını açan güzide bir okulumuz. Biz, okulu, bölümü, ekonomik durumu ne olursa olsun tüm gençlerimizi seviyoruz. Şahsiyetli bir gençlik projemiz var. Ne olursa olsun, önce ahlak, önce şahsiyet diyoruz. Sanal alemin sanal gençliği olmak yerine, gerçek alemin şahsiyetli gençliği olmalıyız.” Dedi.

Hata yapan gençte, enerji vardır. Bir genç hata yapıyorsa onda bir enerji var demektir. O genci kollamak, doğruya kanalize etmek gerekir diyen Göktekin, Bulancak’ta düzenlenen Gençlik projeleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.  

Söyleşi sonunda Okul Müdürü Turgut Hacınoğmanoğlu, TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin’e sunumlarından dolayı teşekkür ederek okullarının formasını hediye etti.