Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği, geçtiğimiz günlerde Bulancak’ta hizmete giren Bulancak Gençlik Merkezine ziyaret gerçekleştirdi.

TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından Bulancak Gençlik Merkezine yapılan ziyarette Giresun Gençlik Merkezi Müdürü Barbaros Aydın ve Gençlik liderleri tarafından karşılandı. Bulancak’ta özledikleri gençlik merkezine kavuştuklarını ifade eden TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin “Başka şehirlerde görmeye alıştığımız, gençlikle ilgili çok önemli projeler gerçekleştiren Gençlik Merkezimiz Bulancakımıza çok yakıştı. Gördüğümüz kadarıyla iki katlı güzel bir kompleks yapılmış. TÜGVA Bulancak olarak Gençlik Merkezimizle birlikte güzel projeler yapabileceğimize inanıyoruz. Tekrar İlçemiz gençliğine hayırlı olsun” dedi.

Giresun Gençlik Merkezi Müdürü Barbaros Aydın ziyaretlerinden dolayı TÜGVA Bulancak’a teşekkür ederek “Bizlerde Bulancak TÜGVA ile güzel projeler yapacağımıza inanıyoruz. Bulancak gençliği yararına yapılacak her türlü hayırlı projede biz de varız. İnşallah hep birlikte Gençliğin bu güzide mekanlarını şenlendiririz” dedi.