Bulancak Belediyesi ve TÜGVA Bulancak tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl 3.sü gerçekleştirilecek olan “7’den 70’e Bulancak Pedal Çeviriyor” etkinliği, 1 Ekim 2022 Cumartesi günü saat 13.00’de Bulancak Cumhuriyet Meydanı-Sarayburnu Camii/Millet Bahçesi güzergahında yapılacak.

Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında, Bulancak Kaymakamlığı, Bulancak Belediyesi, Türkiye Gençlik Vakfı ve Bulancak Bisiklet Topluluğu’nun katkılarıyla gerçekleştirilecek etkinlikte 3 adet bisiklet hediye edilecek. Önceki yıllarda iki yüzün üzerinde bisikletlinin katıldığı etkinliğe bu yılda ilginin yüksek olması bekleniyor.

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, “Daha sağlıklı ve hareketli bir toplum için bisiklet kullanımını artırmak ve dikkat çekmek için her yıl düzenlediğimiz “7’den 70’e Bulancak Pedal Çeviriyor” etkinliğimize tüm halkımızı bekliyoruz” çağrısında bulundu.

3. Geleneksel 7’den 70’e Bulancak Pedal Çeviriyor Bisiklet Etkinliği Katılım Formu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSehPrz-1SeyWFWBXFzKIvtPsAnIxIrzep1uFFQhzPl-MTO0kg/viewform