Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği Lise Koordinatörlüğü tarafından haftalık düzenli olarak gerçekleştirilen ve bu hafta 44.’sü yapılan Gençlik Söyleşilerinin konuğu Bulancak Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Aydın oldu.

TÜGVA Bulancak’ta Pazartesi akşamları lise öğrencilerine yönelik düzenlenen Gençlik Söyleşilerine bu güne kadar kariyer sahibi bir çok konuşmacı konuk oldu. Gençlere bilgi ve tecrübe paylaşımlarında bulunan konuşmacılar gençlere yeni ufuklar açmaya devam ediyor. Bu kapsamda bu Pazartesi TÜGVA’ya konuk olan Başkan Aydın gençlerle hasbihal ederek umudumuz bu gençliktedir dedi. Aydın “TÜGVA’yı ülke ve ilçe genelinde takip ediyorum. Arkadaşlar bize de çok defa geldiler. Bulancak’ta çok güzel faaliyetler gerçekleştiriyor. Gençliğimize yapılan her türlü projenin yanındayız. Ben başarılı çalışmalarınızdan dolayı kutluyorum dedi.”

TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah GÖKTEKİN “Bulancak Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odamıza vakfımıza bugüne kadar yapmış oldukları katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Her fırsatta gücünü yanımızda hissettiğimiz Bulancak Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odamıza ve Başkanımız Mustafa ağabeyime gençlerimiz adına şükranlarımı sunuyorum. Bizde gencin tanımı “idealleri ve inançları uğruna fedakarlık yapabilendir”. Bu kapsamda Mustafa Başkanımızı genç olarak görüyoruz.”

Gecenin sonunda TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah GÖKTEKİN tarafından, Bulancak Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Aydın’a “Türkiyenin en büyük gençlik hareketi TÜGVA’mıza bugüne kadar yapmış ve yapacağınız katkı ve desteklerden dolayı teşekkür ederim.” Yazılı plaket takdim edildi.