Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği Teşkilat Koordinatörlüğü tarafından 2 Ekim Salı günü Bulancak Cumhuriyet Meydanında üye kayıt ve vakıf tanıtım çalışmaları gerçekleştirdi.

Teşkilat Koordinatörlüğü ve Kadın-Aile Koordinatörlüğü tarafından 2 Ekim Salı 13:00-17:00 saatleri arasında Bulancak Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen stand çalışmalarına çok sayıda genç ve vatandaş katıldı. TÜGVA tanıtım sinevizyonu eşliğinde gerçekleştirilen çalışmalarda meydandan geçen vatandaşlara bilgilendirmelerde bulunuldu. TÜGVA standını ziyaret ederek vatandaşlarla bir süre sohbet eden TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin “Yeni dönemde stand çalışmalarımızı önemsiyoruz. İlerleyen günlerde farklı noktalarda benzer çalışmalarımız olacak. Bu noktada teşkilatımı yürekten tebrik ediyorum. TÜGVA olarak genel merkezimiz ve il temsilciliğimizden aldığımız enerjimiz ile Bulancak’ta teşkilat ekibimizle ciddi işler yapma gayretindeyiz. Yeni döneme hızlı başladık. İnşallah aynı hız ve azimle çalışmalarımız devam eder.”

Göktekin “Gayemiz genç yürekleri kazanmak”

“Haz ve hız mevsiminde yaşıyoruz. Gençlerimiz her şeyi çok hızlı tüketiyor. Gayemiz gençlerimizin gönüllerine işlemek, gönül coğrafyalarını fethetmek. Davası ve duası olan gençler yetiştirmek. Bu bağlamda bu ve benzeri stand çalışmalarımızla bizi bilmeyen bir kişi bile bizi tanısa, bilse bizim için bu bir başarıdır.” dedi.