Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği Gençlik Söyleşileri şehrin ve bölgenin önemli konukları ile devam ediyor. Son olarak TÜGVA Bulancak 83. Gençlik Söyleşilerinin konuğu Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi (DOKAP) Başkanlığı Başkanı Hakan GÜLTEKİN oldu.

TÜGVA’nın Bulancak’ta ve Türkiye genelinde yaptığı projeleri beğenerek takip ettiklerini söyleyerek gençlerle tecrübe paylaşımı yapan DOKAP İdaresi Başkanı Hakan GÜLTEKİN “Türkiye son 20 yılda gençlerle ilgili çok önemli yol aldı. Artık gençlerimiz çok ciddi imkanlara sahip. Bugün gençlerin yapacağı en önemli iş okumak. Bu toplumun okuyan, sorgulayan, araştıran ve meraklı bir gençliğe ihtiyacı var. Gençler anne-babanızın duasını alarak iyi okuyun ve kendinizi yetiştirin. Sizler yetiştikçe bu ülkede bu ezanları kimse dindiremez, bu bayrakları kimse indiremez.” dedi.

Nazik ziyaret ve söyleşilerinden dolayı DOKAP İdaresi Başkanı Gültekin’e teşekkür eden TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah GÖKTEKİN “TÜGVA olarak yaptığımız tüm projelerde sizler gibi büyüklerimizi yanımızda görmekten memnuniyet duyuyoruz. Ayrıca bu akşam gençlerimize ufuk açıcı, vizyon verici söyleşilerinizden dolayı şahsım ve vakfım adına teşekkür ederim.” dedi.