Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği Kitap Kahvesi’ne gençliğin ilgisi her geçen gün artıyor. Son olarak Giresun Müftülüğü 12-14 yaş Genç Diyanet Gençliğe Değer Ara dönem Kampı öğrencileri Kitap Kafeyi ziyaret etti.

Bulancak Sarayburnu Camii Öğle Namazı etkinliği için Bulancak’a gelen Genç Diyanet Gençliğe Değer Ara dönem Kampı öğrencileri Pazar günü Bulancak Kitap Kahveyi ziyaret ederek çay eşliğinde kitap okuma ve denizi seyretmenin keyfini yaşadılar. Gençlerin mekanı olan TÜGVA’ya hoşgeldiniz diyen TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah GÖKTEKİN “Oluşturduğumuz bu güzide mekanlar siz varsanız güzel, soğuk bir Pazar gününde evlerinde yatmak yerine böyle mekanları tercih eden sizleri yürekten kutluyorum. İlçemizin batısında bulunan Sarayburnu Camiimiz ve merkezinde bulunan TÜGVA Gençlik Merkezimiz her gün gençliğimizin hizmetindedir.” dedi.

Ziyaret sonunda her bir öğrenciye TÜGVA Hediyesidir yazan Barikat Oyunu hediye ederek vakfın girişinde çekilen hatıra fotoğrafı ile program son buldu.

Etkinliğe Giresun Müftülüğü İl Gençlik Koordinatörü Fatma Albayrak, Diyanet Genç Ofis Manevi Danışmanı Birgül Pehlivan, G.S.B Üniversite Genç Ofis Manevi Danışmanı Hacer Adatepe, Giresun Sahil Kız Yurdu Manevi Danışmanı Yeter Yenidede, Giresun Gülpembe Kız Öğrenci Yurdu Manevi Danışmanı Gülsüm Yayla ve Çakırmelikoğlu Erkek Kuran Kursu Müdürü Yunus Güneyin hocalar katıldılar.