Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği Mart ayında başlattıkları TÜGVA Tebessüm Projesi kapsamında Tam Kapanma sebebiyle kontrol noktalarında görev yapan güvenlik güçlerine iftar sonrası tatlı ve su ikramında bulundu.

Vefa Sosyal Destek grubu gibi sosyal farkındalık projesi olan TÜGVA Tebessüm Ekibi Tam Kapanma günlerinde ihtiyaç sahibi ailelerin ve sokak hayvanlarının yanı sıra farkındalık ve teşekkür amaçlı ikramlarda bulunmaya devam ediyor. Ekibi ile tatlı ve su ikramında bulunan TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah GÖKTEKİN “Bir yılı aşkın süredir dünya genelinde olduğu gibi ülkemiz genelinde de ciddi bir salgın süreci ile mücadele ediyoruz. Özellikle sağlık ve güvenlik güçlerimizin aralıksız mücadelesinin farkındayız. Biz de bu minvalde oluşturduğumuz TÜGVA Tebessüm ekibimizle birlikte şehrimizin çeşitli kontrol noktalarında 24 saat aralıksız çalışan güvenlik güçlerimize moral amacıyla tatlı ve su ikramında bulunduk. Bizleri güler yüzleri ile karşılayan tüm güvenlik güçlerimize teşekkür ederim. Bu vesile ile bir kez daha Rabbimden hastalarımıza şifa, virüs sebebiyle vefat edenleri Allah’tan rahmet diler, bizleri bu mübarek günler hürmetine bu virüsten kurtarmasını temenni ederim.” Dedi.

İftar sonrası tatlı ve su ikramına TÜGVA Bulancak Teşkilat Koordinatörü Abdüssamet KARABULUT, Kadın ve Aile Koordinatörü Hamide TOPÇU, İdari ve Mali İşler Sorumlusu Serkan GÜLMEZ katıldı.