Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği pandemi döneminde sosyal ve kültürel faaliyetlerine devam ediyor. Bu kapsamda yaklaşık iki ay önce duyurulan Bulancak’ta Güz fotoğraf yarışmasının Ödül Töreni gerçekleştirildi.


Yarışmayı kazanan gençlere ödüllerini vakıf merkezinde teslim eden TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin yaptığı açıklamada “Pandemi sürecini en iyi şekilde atlatmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda gençlerimizle internet üzerinden etkileşim sağlanabilecek projeleri önemsiyoruz. Bundan dolayı yaklaşık iki ay öncede gençlerle paylaştığımız “Senin Kadrajında Bulancak Fotoğraf Yarışması”na yüzlerce genç arkadaşımız katılım sağladı. Yaptığımız değerlendirmeler sonucunda bugün ödüllerimizi gençlerimize teslim ettik.” dedi.


Göktekin “Bulancak Gençlik Merkezi’ne Teşekkür ederim”

Göktekin, “Birçok proje genelinde olduğu gibi bu yarışmada da bizlere desteklerini esirgemeyen Giresun Gençlik Merkezi Müdürü Barbaros Ahmet Aydın öncülüğünde Bulancak Gençlik Merkezine teşekkür ediyorum. Yine ilk üçe girerek ödüllerini alan öğrencilerimiz Elif Demir, Cihat Faruk Getmez, Safinaz Demir’i tebrik ediyoruz. Devamında Bulancak Gençlik Merkezinin taahhüt ettiği üç ödülü almaya hak kazanan Ümmü Gülsüm Elevli, Sefa Bekçi ve Yonca Yavuz arkadaşlarımızı da tebrik ediyor ve katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.” Dedi