Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği Gençlik Söyleşileri devam ediyor. Kurulduğu günden bu yana 79. Gençlik Söyleşileri düzenleyen TÜGVA Bulancak Temsilciliğinin bu haftaki konuğu Giresun İl Müftü Yardımcısı Yusuf Genç hoca oldu.

Genç “Gençler dostunuz kitap olsun”.

Gençlere kitap okuma, kitaba sarılma tavsiyesinde bulunan Giresun Müftülüğü İl Müftü Yardımcısı Yusuf Genç “Gençler, okuyun, okuyun, okuyun, ne olursa olsun okuyun. Kitap en büyük dostunuz olsun. Gençler, sizler bizim için çok önemli, çok değerlisiniz. Bu memleketin size çok ihtiyacı var. Çok iyi okuyacaksınız ve yarınlar sizlere emanet olacak. Dün çok iyi okuyan büyükleriniz bugün SİHA, İHA ürettiler. Bunu yarın siz daha yüksek çıtaya çıkaracaksınız.” Dedi.

Giresun ve çevresinde ciddi çalışmaları olan Yusuf Genç hocanın katılımından duydukları memnuniyet dile getiren TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah GÖKTEKİN “Yusuf Genç hocamız bize ilçemizin kanaat önderi, başımız her ağrıdığında bir sıcak kelamını dinlediğimiz, hayır dualarını aldığımız Nuri Genç hocamızın emanetidir. Soyadı gibi genç olan, bir gençlik sevdalısı olan Yusuf hocama nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.”

TÜGVA Bulancak Gençlik Söyleşileri her Pazartesi TÜGVA Bulancak Kitap Kahve’de farklı konu ve konukla devam etmektedir.