Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği 53. Gençlik Söyleşilerinin konuğu Bulancak Kaymakamı Ali İkram Tuna oldu.

Önceki hafta TÜGVA Bulancak Heyeti tarafından makamında ziyaret edilen Kaymakam Tuna, Pazartesi akşamı TÜGVA Bulancak İlçe Temsilciliğine iade-i ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretin ardından TÜGVA Bulancak Yönetimi ile kısa bir toplantı gerçekleştirdikten sonra TÜGVA Bulancak için bir klasik haline gelen Gençlik Söyleşisine katıldı. Gençlere adeta kişisel gelişim semineri tadında söyleşi yapan Tuna “Bir gencin, bir bireyin hayatında iki şeyi çok iyi öğrenmesi gerekir. Bir tanesi matematik diğeri ise en az bir yabancı dildir. Matematik, hayatı kolay anlamasını, yabancı dil ise iletişimin evrenselleşmesini sağlayacaktır.” Dedi. Yine gençlere başarı ve motivasyon konusunda sohbet eden Kaymakam Tuna söyleşinin kalan kısmını gençlerle soru-cevap şeklinde yaptı.

Söyleşi sonunda nazik davetlerini kırmadıkları için Kaymakam Tuna’ya teşekkür eden TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin “Ziyaretimizden kısa bir süre davetimizi kırmayıp gençlerin olduğu her yerde biz oluruz diyerek bizleri bu akşam onurlandıran Sayın Kaymakamımız Ali İkram Tuna’ya teşekkür ederim.” Dedi.

Gecenin sonunda Kaymakam Tuna, TÜGVA Bulancak Gençlik Kıraathanesini gezerek incelemelerde bulundu. 53. Gençlik Söyleşilerine Bulancak Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Kadir Tanrıverdi, GRÜ Basın Koordinatörü Seyfi Göktekin, BATEM Müdürü Turgut Hacınoğmanoğlu, Bulancak İHL Müdürü Orhan Erdemir ve Gazeteci Zafer Çamaltı da hazır bulundu.