Bulancak Kaymakamı Hamdi Üncü, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği binasına iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

TÜGVA’nın Türkiye’deki gençlerin sesi olma yolunda kurulmuş yeni bir yapılanma olduğunu ifade eden TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin vakfın son dönemde gençlere yönelik önemli çalışmalar başlattığını kaydetti.

TÜGVA Bulancak Yönetimi ile Kaymakam’ı karşılayan Göktekin Haftanın tüm günlerinde 10’dan fazla faaliyeti gerçekleştiren ve toplumun geneline hitap etmek istediklerini belirterek kimsenin kendini yabancı hissetmediği, kendinden bir parça bulduğu, hizmet aldığı bir vakıf olma yolunda emin adımlarla yürüdüklerini kaydetti. Göktekin, çalışmalarda kendilerine destek veren herkese teşekkür etti.

Bulancak Kaymakamı Hamdi Üncü ise bir milletin geleceğini garanti altına alması için gençlere yatırım yapması gerektiğini ifade etti. Üncü, “Milletimizin en değerli varlığı idealist gençlerdir. Gençlerimizin milli ve manevi değerlere sahip çıkabilmesi çok önemli. İnşallah TÜGVA bu amaca hizmet ederek gençler yetiştirecektir. Bu vesileyle TÜGVA yönetimine başarılar diliyorum” diye konuştu.

Kaymakam Üncü, vakıf binasını gezerek TÜGVA Gençlik Kıraathanesinde incelemelerde bulundu.