Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği Gençlik Söyleşileri önemli konu ve konukların katılımı ile devam ediyor. Son olarak 68. Gençlik Söyleşilerini gerçekleştiren TÜGVA Bulancak Temsilciliğinin konuğu Giresun KYK Manevi Danışmanı Necat Demir TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin tarafından karşılandı.

Göktekin, Giresun KYK Manevi Danışmanı Necat Demir’e vakıf çalışmaları hakkında kısa bilgilendirmede bulunarak Bulancak’ta yapılan faaliyetlerden bahsetti.

Söyleşinin açış konuşmasını gerçekleştiren Göktekin; “Bir ricamızla bizleri kırmayıp gençliğimiz için vakfımıza gelen Giresun KYK manevi danışmanı Necat Demir’e teşekkür ederim” dedi.

Daha sonra söyleşiyi gerçekleştirmek üzere TÜGVA’lı gençler ile buluşan KYK Manevi Danışmanı Demir gençlere tavsiye ve tecrübe paylaşımlarında bulundu

Gençlerin mesleğine dair merak ettiği detayları sordu. Gecenin sonunda gençlerin talebi üzere Necat Demir gençler ile hatıra fotoğrafı çektirdi ve yapılan ikramla gece sona erdi.