Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği gençliğe yönelik projeler üretmeye devam ediyor. TÜGVA Bulancak İndirim Hizmet Sözleşmeleri kapsamında en son Bulancak’ta faaliyet gösteren Özen Kitap Kırtasiye ile indirim anlaşması sağlandı.

TÜGVA gönüllüsü gençlerin Bulancak’ta Özen Kitap Kırtasiye’den indirimli kitap ve kırtasiye malzemelerini alacaklarını söyleyen TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah GÖKTEKİN “Vakfımız gençliğimiz lehine projeler üretmeye devam ediyor. Kitap, bizim hayatımızın en merkezinde ki bilgi ve ilim aracıdır. Bugün maalesef toplum olarak okuma seviyemiz, kitaba ulaşım seviyemiz istenilen düzeyde değil. Bizde kitaba ulaşımı kolaylaştırmak için ilçemizin değerli esnaflarından Ahmet Kara ağabeyimiz ile indirim hizmet protokolü imzaladık. Kendilerine yaptığımız teklifle Bulancak adına, Bulancak gençliği adına yapılan her projede var olduklarını ve sonuna kadar destek verdiklerini ve her daim vereceklerini söyleyen Ahmet ağabeyimize ve kıymetli eşi Leyla hanıma vakfım ve gençliğimiz adına teşekkür ederim” dedi.

TÜGVA Bulancak olarak yapılan anlaşmayla tüm kaynak kitaplarında %30, roman, hikaye gibi tüm kategorilerde %25 ve kırtasiye ürünlerinde % 15 indirim sağlandı. TÜGVA gönüllüsü gençler cep telefonlarında dijital üye kimlik kartları ile kitapevi ve kırtasiyeden hizmet alabileceklerdir.