Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği Lise Koordinatörlüğü ve Medya-İletişim Koordinatörlüğü bünyesinde lise öğrencilerine yönelik Ödüllü Fotoğraf Yarışması başlattıklarını duyurdu

Ortaokul öğrencilerine yönelik düzenlenen Çizimlerle 40 Hadis Yarışmasından sonra şimdi Bulancak’ta okuyan lise öğrencilerine yönelik düzenlenen Senin Kadrajından Kentte Yaşam Fotoğraf Yarışması ile gençle #AnıYakala yaparak şehirdeki hayatı gözlemleyecek.

Göktekin, “Gençlerimizi yarışmaya davet ediyoruz.

Bulancak’ta okuyan lise öğrencilerinin www.tugvabulancak.org sayfasından yapacakları ön başvuru ile 29 Kasım’a kadar fotoğraf çekebileceklerini söyleyen TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah GÖKTEKİN “Gençlerimizin gözlerini, kafalarını telefonlarından kaldırarak kenti gözlemlemeleri gerektiğini düşündük. Bu noktada liseli gençlerimizin hayatın anı’nı yakalayabilecekleri bir fotoğraf yarışması planladık. Senin Kadrajından Kentte Yaşam Fotoğraf Yarışması ile gençlerimiz 29 Kasım 2019’a kadar çekecekleri en fazla 3 adet fotoğrafla yarışmamıza katılabilir. Bu fotoğrafların teması kentte yaşam, yani paylaşmak, yardımlaşmak, emek, alın teri, yaşlı, çocuk kısacası hayata dair her an olabilir. Biz inanıyoruz ki gençliğimizin gözünden ve kadrajından harika fotoğraflar çıkacak.” dedi.

Göktekin “Yarışmaya katılmak isteyen lise gençliğimizin mutlaka www.tugvabulancak.org web sayfası üzerinden ön başvuru yapması gerekmektedir. Yarışma sonunda jürinin değerlendirmesi neticesinde birinciye 250 TL, ikinciye 175 TL, üçüncüye 100 TL ödül verilecektir. ” dedi.

Senin Kadrajından Kentte Yaşam Fotoğraf Yarışması Şartnamesi ve Ön Başvuru Formu için tıklayın