Sosyal Sorumluluk Projeleri ile Türkiye’nin önde gelen faaliyetlerini yürüten TÜGVA Bulancak Temsilciliği Filistin’le alakalı tüm çalışmaları için TB Filistin’e Destek Ofisi adıyla bir Ofis Kurdu.

Kurulan bu ofisle Filistin ile ilgili farkındalık ve bilinçlendirme çalışmalarını yapacaklarını söyleyen TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin “Filistin ve Kudüs temalı tüm çalışmalarımız bu ofisimiz bünyesinde kurduğumuz ofisimiz hayırlı olsun. Başta bilinçlendirme reels çalışmaları, basın açıklamaları, kermes çalışmaları gibi Filistin’e dair tüm çalışmaları içinde barındıracak olan ofisimiz yeni çalışmalar için haftada iki gün bir araya gelecek.” dedi.

Göktekin: “Meselemiz Filistin, Davamız Kudüs” düsturu ile meselemizi ve davamızı tüm dünyaya anlatmaya, İsrail’in bir devlet değil işgalci bir terör örgütü olduğunu haykırmaya devam edeceğiz. İlk Kıblemiz ‘Kudüs davası’nın galip gelmesi için müslümanların namazla bir araya gelmesi gerektiğini ve namazla buluşmasını vurgulamaya devam edeceğiz.” dedi.

TÜGVA Bulancak bünyesinde Kurumsal İletişim Ofisi, TB Blog Türkiye’nin Bloğu Ofisi, TB Ahde Vefa Ofisi gibi ofisler bulunmaktadır.