Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği dört yıla aşkın süredir yaptığı çalışmalarla Türkiye genelinde başarı ödülü aldı. TÜGVA Genel Merkezi’nin Ankara’da düzenlediği TÜGVA 5. İlçe Temsilcileri Kampında gerçekleştirilen plaket törenin Türkiye geneli en başarılı ilçeler listesinde yerini aldı.

Plaketini TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu ve TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan’dan alan TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah GÖKTEKİN “Öncelikle bizleri bu plakete layık gören TÜGVA Genel Başkanı Enes ağabeyimize ve TÜGVA YİK üyesi Bilal Erdoğan ağabeyime şahsım ve ekibim adına can-ı gönülden teşekkür ederim. Dört yıldır ekip ruhuyla gençliğimiz yararına yapmış olduğumuz faaliyetlerin genel merkezimiz tarafından görülmesi, bizlere bu plaketin layık görülmesi çok gurur verici. Dört yılda 1000’den fazla faaliyetle 8 binden fazla genç ulaşan TÜGVA Bulancak temsilciliği olarak yeni dönemde daha çok çalışacağız inşallah. En sonra Bulancak’ta 615 öğrenciye yaptığımız Yaz Okullarımız, 180 öğrenciye Paşakonağı yaylasında yaptığımız Gençlik ve Spor Doğa Kampımız Türkiye’nin sayılı örnek projelerinden diyebiliriz.”

Göktekin “Projemizde tam not aldı”

Geçtiğimiz hafta TÜGVA Genel Merkezi proje uzmanları tarafından Bulancak’ta yürütülen Bulancak Kitap Kahve Projesinin tam not verildiğini kaydeden Göktekin “Hafta başında TÜGVA Genel Merkezimizden gelen proje uzmanlarımız vakfımızda yürütülen Bulancak Kitap Kahve Projesini yerinde incelediler ve projemize tam not verdiler. TÜGVA olarak gençliğimizin geleneklerine bağlı, milli ve manevi değerlerini sahip, düşünen, sorgulayan ve neticelendiren bir gençlik olarak yetişmesi, bilim ve teknoloji ile barışık olan, kültür ve sanata sahip çıkan bir medeniyetin ihya ve inşası için çalışacağız. ” Dedi.