Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği Teşkilat Koordinatörlüğü ilçe temsilcilikleri kaynaşma ve tanışma programı kapsamında Salı akşamı TÜGVA Görele’yi ziyaret etti.

Geçtiğimiz aylarda Görele’de faaliyete başlayan TÜGVA Görele İlçe Temsilciliğine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan TÜGVA Bulancaklı gençler vakıf merkezlerinde tecrübe paylaşımlarında bulundu. TÜGVA Görele İlçe Temsilcisi Ceyhun Takır tarafından karşılanan TÜGVA Bulancak heyeti yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundu. TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin yaptığı açıklamada “TÜGVA olarak her geçen gün büyüyen bir aileyiz. İl temsilciliğimizden aldığımız enerji ile bugün Piraziz, Görele ve Eynesil’de temsilciliklerimiz faaliyetlerine başladı. TÜGVA olarak farklı şehirlerde, farklı ilçelerde olsak bile aynı çatının altında, aynı amaçla çalışmak kardeşlik duygularımız pekiştiriyor. Bu vesile ile Görele İlçe Temsilciliğimize yeni dönem faaliyetlerinde başarılar dilerim.”

Ziyarette, TÜGVA Görele İlçe Temsilcisi Ceyhun Takır  ve yönetimi, TÜGVA Eynesil İlçe Temsilcisi Nurettin Köse yer aldı.