Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği yeni dönem faaliyetlerine hızlı bir şekilde başladı. Bulancak Kitap Kahve projesi kapsamında okulları ziyarete  eden TÜGVA ekibi yeni dönemde gençlerle sahada daha fazla bir araya gelecek.

Gençlerle vakıf dışında geçirecek zamanların artacağını söyleyen TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah GÖKTEKİN “TÜGVA olarak yeni dönemin başında Kitap Kahve Projemiz kapsamında ortaokul ve liselerimize ziyaret gerçekleştirmeye başladık. Ekim ayından itibaren okul kantinlerinde Bulancak merkezde açtığımız, gençlerin ücretsiz olarak zaman geçirebilecekleri, çay, kahve ve internetten ücretsiz faydalanabilecekleri, ders çalışabilecekleri bir ortam olan Bulancak Kitap Kahve Projesinin tanıtımı için okul kantinlerinde gençlerimizle buluşacağız.” Dedi.

Göktekin “Ortaokul Kitap kurtları yarışacak”

Ortaokullarda Türkiye genelinde gerçekleştirilecek Kitap Kurdu Yarışmasının tanıtımını yaptıklarını söyleyen Göktekin “Ortaokullarımızda ise 5.6.7. ve 8. Sınıf öğrencileri için öğrenci ve danışman hoca ödüllü Kitap Kurdu Bilgi yarışmamızın tanıtımını gerçekleştiriyoruz. Bu noktada ortaokul ve liselerimizde canla başla gönüllü çalışma gösteren Ortaokul ve Lise Koordinatörlüğü ekiplerimize can-ı gönülden teşekkür ediyorum.