Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği Lise Koordinatörlüğü bünyesinde gerçekleştirilen Gençlik Söyleşilerinin otuz altıncı hafta konuğu TÜGVA Giresun İl Temsilcisi Muhammet Anıl Kaya oldu.

Bir yılı aşkın süredir birçok konuk ve konu ile söyleşi gerçekleştiren TÜGVA Bulancak Temsilciliği Pazartesi Söyleşilerinin bu haftaki konuğu olan TÜGVA Giresun İl Temsilcisi Muhammet Anıl Kaya “Gençlik’in dünü, bugünü ve yarını” konulu söyleşi gerçekleştirdi. Söyleşi öncesi TÜGVA Bulancak Temsilciliği Haftalık Olağan Yönetim Kurulu toplantısında koordinatörlerle mini bir toplantı yapan Kaya, ilçe yöneticilerini kutladı. Toplantı sonrası gençlerle söyleşide buluşan İl Temsilcisi Kaya “Enerjisiyle, heyecanıyla ülkemizin en büyük güvencesi olan TÜGVA’lı gençlerimizle Bulancak İlçe Temsilciliğimizin düzenlediği söyleşi programında bir araya geldik.

Gençliğin dünü, bugünü ve yarınını konuştuk. Gençlerimizin enerjileri bizleri de heyecanlandırıyor. Programın düzenlenmesinde emeği geçen TÜGVA Bulancak ekibine ve bizleri sabırla dinleyen gençlerimize teşekkür ediyorum.” Dedi.

TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin “TÜGVA Bulancak Haftalık Olağan Yönetim Kurulu toplantımıza katılan ve ardından Bulancak Gençliği ile buluşarak söyleşi gerçekleştiren TÜGVA Giresun İl Temsilcimiz Muhammet Anıl Kaya’ya ve TÜGVA Giresun İl Yönetimine nazik ziyaretlerinden ve söyleşilerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim.”