Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği Bulancak gençliği yararına projeler geliştirmeye devam ediyor. Bulancak esnafı ile Bulancak gençliği yararına projeler geliştiren TÜGVA son olarak Karadeniz’in ilk ve tek atlı spor kulübü olan Bozatlıoğlu Atlı Spor Kulübü ile indirimli hizmet sözleşmesi imzaladı.

Orta Asya Türklerinin günümüzden dört bin yıl öncesine kadar dayanan bir binicilik geçmişi olduğunu söyleyen TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin “Bizler at üzerinde kıtalar arası fetihler gerçekleştiren bir medeniyetin torunları olarak at biniciliğini günümüz gençlerine ulaştırmak istiyoruz. Geleneksel kodlarından kopmayan, yeni nesil bir gençlik için bu ve benzer projeleri çok önemsiyoruz. Karadeniz’in ilk ve tek atlı spor kulübünün Bulancak’ta olması bizim için büyük bir şans. Bulancak gençliği yararına İlçemiz Pazarsuyu mevkiinde bulunan Bozatlıoğlu Atlı Spor Kulübü sahibi Özdemir Bozatlıoğlu ağabeyimize teklifimizi sununca, hemen kabul etti. At biniciliği, özgürlük, kendine güven, mutluluk demektir. Yaptığımız indirimli hizmet sözleşmesi kapsamında 16 yaş üstü gençlere 30 dk’lık atlı safari turunda %35 indirim, yine her yaş grubu üyelerimiz için seyis eşliğinde at binmeyi %40 indirimle yapabileceklerdir.” dedi.

Göktekin ; “Gençlerimiz, TÜGVA üyeliğinin ayrıcalığını yaşıyor”

Göktekin “Bu hizmetten faydalanabilmek için diğer indirimli hizmet anlaşmalarımızdan olduğu gibi TÜGVA üyesi gençlerin E-Üye Dijital Kimlik Kartlarını göstermeleri yeterli olacaktır. Projemize desteklerinden dolayı Bozatlıoğlu Atlı Spor Kulübü yetkilisi Özdemir Bozatlıoğlu Bey’e teşekkür ederim. Bu vesile ile tekrar Bulancak gençliğimiz adına hayırlı olsun. ” Dedi.

Bozatlıoğlu Atlı Spor Kulübü sahibi Özdemir Bozatlıoğlu yaptığı açıklamada “Gençlik adına yapılan her türlü projenin yanındayız. TÜGVA ile yaptığımız bu hizmet anlaşması Bulancak gençliğimiz için hayırlı olsun.” dedi.