TÜGVA Bulancak Vakıf Okulunda yapılacak olan etkinliklerle liseli erkek ve kız öğrencilerimiz; temel dini bilgileri öğrenip, Peygamber Efendimiz ’in (s.a.v.) hayatından beslenecek, Kur’an-ı Kerim’i güzel okuyacak, spor faaliyetleri ile zinde kalacak, zeka ve akıl oyunları oynayacak ve kitap okuma saatinde bilgi birikimlerini artıracaklardır. Kısacası gençlerimiz TÜGVA Bulancak Vakıf Okulunda, hem öğrenecekleri hem de eğlenecekleri bir ortama sahip olacaktır.

2019/2020 eğitim öğretim yılı boyunca Cumartesi günleri sürecek TÜGVA Bulancak Vakıf okulu’na katılım ücretsizdir.

Programın kapsamı ve hedefi : 

“Her şey imanlı, idmanlı, bilinçli ve eğitimli bir nesil için.”

TÜGVA Bulancak Vakıf Okulu’na katılacak gençlerimiz; yapılacak olan spor etkinlikleriyle kendilerini daha zinde hissedecek, sosyal etkinlikler , kitap okuma ve seminerlerle de daha bilinçli birer birey haline gelecekler. Tüm bunlara ilave olarak yıl boyunca aldıkları eğitimlerini de tekrar etmiş olacaklar.

Sportif faaliyetlerimizin yanında gençlerimiz, temel dini bilgileri öğrenecek, siyer-i nebi dersleri alacak, bilgi yarışmalarında hediyeler kazanacak, spor faaliyetleri ile zinde kalacak, gezi faaliyetleri ile kültürel bilinç kazanacak, zeka ve akıl oyunları oynayacak ayrıca kitap okuma saatinde bilgi birikiminizi artıracaksınız. Kısacası geleceğin gençliğinin tohumlarını atacağız; dolayısıyla seni de aramızda görmek istiyoruz.

Vakıf Okulu’nda çeşitli yaş gruplarından gençlerimizle bir araya gelerek çeşitli kitaplardan okumalar yapılarak seminerler verilecektir. Fakat amaç sadece bilgi vermek değil, aynı zamanda şuur kazandırmak, yeni dostluklar kurarak kardeşlik bağlarını güçlendirmek; nihayetinde ümmet bilincini temin etmektir.

Kimler Başvurabilir :

Vakıf Okulu’na Bulancak’ta eğitim gören lise öğrencileri

Program Takvimi : 

Başvurular online olarak web sitemiz üzerinden yapılacaktır. Ekim ayı içinde ilçelerimizde peyderpey başlayacaktır.

TÜGVA Bulancak Vakıf Okulu’muz 2019– 2020  eğitim öğretim yılı içerisinde hafta sonu Cumartesi günleri haftada bir gün gerçekleştirilecektir.

Vakıf Okulu Başvuru Formu