Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak Ortaokul Yaz Okulu 26 Haziran Cuma günü muhteşem bir programla kapanış yaptı.

18 Haziran-26 Temmuz tarihleri arasında TÜGVA Bulancak Temsilciliği tarafından Bulancak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bulancak Belediyesi ortaklığı ile Bulancak Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul binasında gerçekleştirilen TÜGVA Bulancak Yaz Okulu bugün Bulancak Halk Eğitimi Merkezi Salonunda Kapanış ve Ödül Töreni gerçekleştirdi. Altı hafta süresince bir çok sportif ve kültürel etkinliğe katılan öğrencilerden dereceye girenler ödüllendirildi.

Açılış Kur’an-ı Kerim ile başlayan programda TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah GÖKTEKİN açış konuşması gerçekleştirdi. Göktekin konuşmasında “Geleceğin gençliği, gençliği geleceği olan gençlerimizi bizlere emanet eden siz kıymetli velilerimize teşekkürlerimizi sunuyorum.” Dedi. Program 15 Temmuz skeci, İlahi Korolar, Kur’ân-ı Kerim’e geçenlerin tilavetleri, Yaz Okulu faaliyet sinevizyonu, semazen gösterileri ve ödül töreni ile sona erdi.

TÜGVA Bulancak Ortaokul Yaz Okulu Kapanış ve Ödül Töreninde TÜGVA tarafından Türkiye geneli düzenlenen Kitap Kurdu Kitap Okuma Yarışmasında Bulancak genelinde dereceye giren Züleyha Apaydın, Aslı Sena Aydemir ve Rümeysa Zeynep DALLI adlı öğrencilere ilçe ödülleri verildi.

Programa Bulancak Belediye Başkan Yardımcısı Bahtiyar Hüsem, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şenel Bulut, TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah GÖKTEKİN, Âb-ı Hayat Yaz Okulu Müdürü Yüksel Abanoz, Okul müdürleri, vakıf yöneticileri, yaz okulu öğreticileri, veliler ve çok sayıda öğrenci katıldı.