TÜGVA’da herkese göre bir şey var!

Merhaba arkadaşım. Türkiye’nin Gençlik Vakfına, gençlik merkezine hoş geldin. Yine bu yazıyı okuduğuna göre Türkiye’nin Bloğu olan TB Blog’a da hoş geldin diyebilirim. Bizler TÜGVA ailesi olarak Bulancak başta olmak üzere tüm Türkiye’de senin kaliteli vakit geçirebileceğin ortamlar oluşturmaya, bu ortamlarda nitelikli programlar yapmaya devam ediyoruz.

TÜGVA Bulancak olarak şu ara yaptıklarımızdan biraz bahsetmek isterim. Belki ilgini çeken detaylar, konular olabilir.

Pazartesi gününden başlayalım ne dersiniz?

Öncelikle Bulancak Temsilciliğimiz haftanın 7 günü 10.00-22.00 saatleri arası açık olduğunu sakın unutma, program olmaksızın her an gelebilirsin.

Pazartesi akşamları Gençlik Söyleşileri yapıyoruz, her hafta 19.00’da şehrimizin, bölgemizin önde gelen bir ismi ile sizleri buluşturuyoruz.

Salı  ve Çarşamba günleri öğle saatlerinde Ortaokul ve Liselerimizin kantinlerinde oluyoruz, akşamında ise senin bir arkadaşının evinde olabiliyoruz. Bu çalışmaları projemiz olan Bulancak Kitap Kahve Tanıtımı amacıyla gerçekleştiriyoruz.

Çarşamba akşamları arkadaşlarımızın ücretsiz Halı Saha Buluşmaları oluyor, sende katılabilirsin.

Perşembe günleri, 15.00 gibi hanımların Hanım Söyleşileri, Liseli gençlerin Z Kuşağı Akademisi programı oluyor. Yine akşam saatlerinde 18.00 gibi Tanışma Çayı düzenliyoruz, bizleri tanımak isteyen tüm gençlerimize, arkadaşlarımızın merak ettiği soruların cevaplarını veriyoruz.

Cuma sabahları, vazgeçilmezimiz Seher Vakti buluşmalarımız oluyor. Her cuma sabahı sabah namazında ilçemizin farklı camilerinde bir araya geliyor, çorba içiyor, sonra vakfa geçiyoruz 😉

Cumartesi ve Pazar günleri, ortaokul öğrencilerimiz için Kur’an-ı Kerim ve değerler eğitimi amacıyla Aksiyon Genç programı gerçekleştiriyoruz.

Tabi yine tüm hafta boyunca vakfımızda Ney Kursu, Arapça Kursu, El Sanatları Kursu devam ediyor. Çok yakında Hanımlar için Karate kursu ve gençler için Okçuluk Kursumuzda başlayacak.

Uzun lafın kısası, burada herkese göre bir etkinlik, keyfine göre açık-demli çay ve sınırsız internet var 😉

Ayrıca Youtube sayfamızı takip edebilir, medyamızın çalışmalarını izleyebilirsin.

Tek yapman gereken, çıkıp vakfa gelmek, bizi tanımıyorsan tanışmak, zira tanımak, sevmektir.

Yazar

Bu yazıyı oylar mısınız?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: